5 راه داشتن کسب و کار موفق در اینستاگرام

همه مشاغل مختلف در سراسر دنیا از اینستاگرام برای بهبود کسب و کار خود استفاده می کنند. می توان گفت 80 درصد افراد در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام عضویت دارند و کسب و کار های مختلف را دنبال می کنند . اما مشاغل زیادی وجود دارد که هنوز از قابلیت هایی که اینستاگرام ارائه کرده، استفاده نکرده اند. اگر شما نیز جز این گروه هستید ، از خواندن مطلب 5 راه داشتن کسب و کار موفق در اینستاگرام خوشحال خواهید شد.

من در این پست قصد دارم 5 راه داشتن یک کسب و کار موفق در اینستاگرام را به شما معرفی کنم. در این پست ما به برخی از راهکار های دقیق بازاریابی اینستاگرام که می توانید برای موفقیت در اینستاگرام از آن ها استفاده کنید نیز نگاهی خواهیم کرد. در اخر این پست خواهید فهمید که چگونه اینستاگرام  می تواند به کسب و کار شما کمک کن تا مشتریان بیشتری داشته باشید و درآمد بیشتری کسب کنید.

 

1- بر ایجاد محتوا با کیفیت بالا تمرکز کنید

 

شما باید بیش از هر چیز دیگر ایجاد محتوای با کیفیت را در اولویت بالا قرار دهید. تصاویر ارسالی در اینستاگرام 23% جذابیت بیشتری دارند اما اگر محتوای شما از استاندارد بالایی برخوردار باشد ، تجربه بهتری در مخاطب خواهند داشت. هنگامی که ار اینستاگرام به عنوان یک کاربر عادی استفاده می کنید می توانید نحوه عملکرد این سیستم عامل از دید مشتریان را بهتر درک کنید. برای این که بیشتر با محیط و رقبا آشنا شوید، ابتدا رقبا و تجارت های موفق را در این سیستم عامل بررسی کنید و ببینید چه کار هایی را و چگونه انجام می دهند.

اگر چیز جالبی دیدید و محتوایی نظر شما را جلب کرد حتما آن را ذخیره کنید و یا از آن عکس بگیرید، سپس وقتی می خواهید خودتان تولید محتوا انجام دهید می توانید از این ایده ها الهام بگیرید و محتوای جذابی تولید کنید. من برخی از کسب و کار های موفق در اینستاگرام را بررسی کرده ام . در اینجا ایده هایی که در نظرم جالب بود را با شما در میان می گذارم.

یکی از سبک های محتوایی که خوب کار می کند و کاربر پسند است ، تولید محتوا از پشت صحنه یک کسب و کار است. این محتوا باعث می شود تا افراد به شما اعتماد بیشتری داشته باشند و نشان می دهد که کسب و کار شما به کیفیت و انجام کار ها به بهترین شکل ممکن اهمیت می دهد.

 

 

2- مخاطبین خود را درگیر کنید

هنگام استفاده از اینستاگرام یا هر بستر دیگری برای این موضوع، خیلی مهم است که با مشتریان و مخاطبین خود تعامل داشته باشید و برای آن ها وقت بگذارید. این کار به مخاطبین شما احساس ارزشمند بودن می دهد و این باعث افزایش شانس شما برای اینکه در آینده مشتری شما باشند می شود. ساده ترین راه برای جذب مخاطب پاسخ دادن به اظهار نظر ها و سوالات کاربران است.

یک تشکر ساده می تواند باعث شود تا شما کسب و کار موفق در اینستاگرام داشته باشید. راه دیگر برای جذب مخاطب درخواست انجام کاری از آنها است. برای مثال یکی از این کار ها می تواند لینک دادن صفحه شما برای کسانی باشد که از کسب و کار شما سود می برند. اگر چه این کار بسیار ساده است اما باعث می شود که افراد با کسب و کار شما ارتباط برقرار کنند و درگیر شوند.

 

 

3- اهمیت برند سازی را فراموش نکنید

ممکن است فکر کنید که قبلا در مورد محتوای با کیفیت با یک دیگر صحبت کرده ایم و این باعث می شود که اهمیت برند سازی را نیز درک کرده باشید. با این حال موضوع برند سازی بیشتر به کیفیت محتوای شما مربوط می شود. در واقع برند سازی به همه جنبه های حساب شما در اینستاگرام مربوط می شود. سبک تصاویر ، کپشن ها و زمان ارسال مطالب همگی به موفقیت برند شما کمک می کند .

سعی کنید یک سبک منحصر به فرد برای حساب خود داشته باشید. این کار باعث می شود تا کاربران شما را به خاطر بسپارند و شما یک کسب و کار موفق در اینستاگرام داشته باشید.

 

4- برای داشتن کسب و کار موفق در اینستاگرام از اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده کنید

 

اینفلوئنسر مارکتینگ

 

 

اینلوئنسر مارکتینگ در حال حاضر یک پیشرفت بزرگ در بازاریابی است و اینستاگرام امکان استفاده از این قابلیت را برای مشاغل آسان تر کرده است. یک کمپین بازاریابی تاثیرگذار شما را ملزم به یافتن حساب های اینستاگرامی می کند که حاضرند در ازای تبلیغ برند خود مبلغی پرداخت کنند. این کار یا تبلیغ معمولا در قالب یک پست حمایت شده انجام می شود. بازاریابی اینفلوئنسر می تواند ROI بالایی را به همراه داشته باشد.

برای این کار شما اول باید حساب های مناسبی برای تبلیغ خود پیدا کنید. می توانید پیج های اینفلوئنسر ها را بررسی کنید و تاثیرگذار ترین آنها را برای این کار انتخاب کنید.

 

 

5- برای داشتن کسب و کار موفق در اینستاگرام تبلیغات کنید

حتی اگر بیش از 1 میلیون کسب و کار در اینستاگرام وجود داشته باشند ، هنوز هم فضای زیادی برای فعالیت شما در اینستاگرام و داشتن کسب و کار موفق در اینستاگرام وجود دارد. تنظیم یک کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام که تمام پست های شما را پوشش می دهد ضروری است. اگر تجربه ای در تبلیغات فیس بوک دارید این کار برای شما ساده خواهد بود. قبل از اجرای کمپین تبلیغاتی خود در اینستاگرام باید در مورد چگونگی انجام آن و اینکه درباره چه می خواهید تبلیغ کنید ، فکر کنید و اطلاعاتی داشته باشید. من در اینجا مواردی را که به تبلیغات در اینستاگرام شما کمک می کند ارائه می دهم :

 

  • آگاهی از برند
  • حراج

 

تبلیغاتی که باعث آگاهی از برند می شود، اساسا با تبلیغاتی که در آن قصد فروش محصول را دارید، متفاوت است. تصاویری که در این نوع تبلیغات استفاده می کنید ، ممکن است مبتنی بر نمایش چیز هایی غیر از محصول یا خدماتی باشد که شما می فروشید. به عنوان مثال ممکن است این تصاویر نمایی از پشت صحنه کار شما را نمایش دهد .

اما تبلیغاتی که برای فروش محصول ارائه می شوند ، اغلب مستقیم تر هستند. تصاویر استفاده شده برای تبلیغات متمرکز بر فروش محصول، تمایل به نمایش محصول خاصی دارند. در این نوع کمپین ها توضیحات نیز به گونه ای نوشته شده است که قیمت و مزایای محصول را مشخص کند. فراموش نکنید که اجرای کمپین کمک زیادی به داشتن کسب و کار موفق در اینستاگرام می کند.

کسب و کار موفق در اینستاگرام

×

سلام

برای گفتگو در WhatsApp روی یکی از نمایندگان ما در زیر کلیک کنید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟